Spolupracujeme s eshopy, módními blogery a magazíny

Jste eshop nebo magazín x “bloger” a chcete se u nás prezentovat nebo si přivydělat?

1.) eshopy

XML

Máte-li zájem prezentovat svá trička v našem tričkovém katalogu PanskeTricko.cz, stačí vám k tomu libovolný, validní XML feed a vlastní affilite program pro měření spolupráce, nebo účast v některé z affiliate sítí. Do 24 hod. tak mohou vaše trička prezentována na našich tematických stránkách a to nejen zde, ale také v našich dalších tričkových katalozích, jako jsou: Pánské tričko.czDámské tričko.czLevné trička.czHerní-trička.cz. Inzerovat je možné také na našich dalších módních stránkách, pro podrobnosti nás prosím kontaktujte.

PR

Spolupráce je možná i formou zprávy či článku v našich magazínech, které zejména pro módní eshopy nabízí tématicky zajímavé seo příležitosti a relevantní cílovou skupinu.

2.) magazíny a blogeři

Radi hledáme nové příležitosti spolupráce s módními magazíny a blogery. Ať již pomocí recenzí, článků, zmínek a sdílení, kterou umíme finančně ocenit. Budeme tedy rádi, když se nám sami ozvete se svou nabídkou. Šanci mají také zcela noví a začínající blogeři a blogerky, youtubeři a módní magazíny a další, včetně těch, kteří teprve začínají a hledají své první publikum a tím také další způsoby monetizace, případně PR spolupráce.


V případě vašeho zájmu o výkonově orientovanou inzerci na našich stránkách nebo dalších dotazů nás kontaktujte zde